Cincinnati az utolsó veretlen egyetemi futballcsapat az FBS – ben 2021 – ben

csak egy veretlen főiskolai futballcsapat maradt az FBS szintjén-Cincinnati-A konferencia bajnoki mérkőzéseinek hete után, mivel a 3.számú Alabama 41-24-re legyőzte az 1. számú Georgiát a SEC bajnokságban.

4.szám Cincinnati (13-0)

a 21. számú Houstont (11-1) játszva az AAC bajnokságban Cincinnati életben tartotta tökéletes rekordját 35-20-as győzelemmel Nippert Stadion. A Bearcats korai lyukban találta magát, de az első negyed után 14-10-re vezetett, majd a harmadik negyedben 21 pontot szerzett, hogy elhúzódjon a Cougars-tól.

a Cincinnati running back Jerome Ford 18 yardot és két touchdownt szállított, míg a hátvéd Desmond Ridder hatékony teljesítményt nyújtott, mivel 11-ből 17 kísérletet végzett 190 yardon és három gólt szerzett.

következő, Cincinnati megtudja vasárnap, ha ez teszi a College Football Playoff az első alkalommal.

rangsor: Tekintse meg a legfrissebb FBS közvélemény-kutatásokat

COLLEGE FOOTBALL PLAYOFF: Semifinal – Alabama vs. Cincinnati | Semifinal – Michigan vs. Georgia | Covid policy
BOWL szezon: Game times, TV info / Conference records / Top 25 csapat
rangsor: AP Top 25 Poll / USA Today edzők / CFP top 25 / minden közvélemény-kutatás, magyarázva / AP Poll pontosság
tovább: leghosszabb aktív út győztes csíkok | 15 legsikeresebb walk-ons
történelem: National champs | Winningest csapatok / edzők a legtöbb címet