if (typeof __ez _ fad _ pozíció!=’undefined’){__ez_fad_position(‘div-gpt-ad-howigotjob_com-box-2-0’)};aktuális téma felvételi kor – pozíciók és előnyök

aktuális téma felvételi kor

mindenki számára, aki jó oldalsó nyüzsgést vagy tisztességes teljes munkát keres, a forró téma lehet az egyik legjobb választás. Ebben a cikkben mindent tudni fog, amit tudnia kell az Ön számára táska a forró témában való munka lehetősége. A kérdés megválaszolásához a Hot Topic minimális felvételi életkora 16 év. Tehát a legjobb lenne, ha legalább lennél 16 hogy forró témában dolgozzon. Szeretné tudni, hogy a bérleti folyamat, és hogyan működik a boltban? Menj és olvasd el a cikket. Mindent elrendeztünk az Ön számára.

Hot Topic history

Hot Topic egy ruházati és kiegészítők vagy ruházati áruház, amely 1989 óta működik, és székhelye az ipar városában, Kaliforniában, az Egyesült Államokban található. Az üzlet közvetítő a zene és a popkultúra hírességei és rajongóik között. Ez alatt azt értjük, hogy ez egy üzlet, amely árut vagy zenét, vagy akár bizonyos rajongói témájú termékeket árul.

az első Hot topic áruházat Montclairben, Kaliforniában nyitották meg. Orv Madden alapította, Steve Vranes a jelenlegi vezérigazgató. Az üzlet éves bevétele meghaladja a 45 millió dollárt, világszerte több mint 650 üzlettel rendelkezik.

felvételi folyamat

a Hot Topic jelentős számú pozícióval rendelkezik, amelyekre pályázhat, és miután jelentkezett az állásra, úgy gondolja, hogy alkalmas. Meg fogják hívni egy interjú, hogy lehet, hogy nagyon rövid, vagy csak olyan hosszú, mint 15 nak nek 20 percek. Valószínűleg megkérdezik, hogy mennyire ismeri a divatot és a trendeket jelenleg. A kérdések attól is függenek, hogy milyen típusú pozícióra pályázik.

a Hot Topic egy olyan üzlet, amely megőrzi vagy megőrzi esztétikáját, hogy minden típusú egyedi és különféle terméket kínál minden nemű és korú ember számára kedvenc zenei előadóitól, filmjétől stb. Tehát csak akkor lenne értelme, ha egy alkalmazott alapvető ismeretekkel rendelkezne ezekről a dolgokról, hogy beszélgethessen egy alkalmazottal, és megkönnyítse a választásukat. Az a személy, aki nagy tudással és tapadással rendelkezik a pop és a rock világában, előnyös lenne, ha felvennék, de ahogy korábban mondtam, az is függ a pozíciójától, hogy mennyi tudásra lenne szüksége.

azt is meg kell tartani egy jó önéletrajz minden dolog, úgy gondolja, relevánsak a pozíció. Ön kap egy röpiratot az elem lehet szükség. Javasoljuk, hogy kövesse az említett dolgokat, majd ennek megfelelően készítse el önéletrajzát.

pozíciók és ösztöndíj info

mint korábban említettük, az egyénnek legalább 16 évesnek kell lennie ahhoz, hogy a Hot Topic alkalmazottja legyen. Kivéve, ha a munkáltató úgy gondolja, hogy elegendő tudással rendelkezik, még akkor is, ha valamivel fiatalabb, mint 16. Azonban a következők azok a pozíciók, amelyek lehetővé tennék egy belépő szintű alkalmazott felvételét, és itt van néhány részlet róluk.

értékesítő

Önnek közvetlen kommunikátorként kell szolgálnia az ügyfelek között, és segítenie kell őket abban, hogy könnyen kiválaszthassák azokat a dolgokat, amelyeket keresnek. Ehhez a pozícióhoz ismernie kell a trendeket, és lépést kell tartania mindenféle áruval, amely időnként csökken. A kiskereskedelmi vagy ügyfélszolgálati tapasztalattal rendelkező emberek általában magasabb kilátásokkal rendelkeznek az állás megszerzésére. Ennek a szerepnek a mindennapi alapvető feladatai a következők:

  • az ügyfelek fogadása.
  • segítjük őket, és ha szükséges, segítjük őket.
  • a számlázás és a beváltás kezelése.
  • a kijelzők és az áruk gondozása.

óránként fizetik őket, ami általában 8-10 dollár óránként.

menedzser

nos, ahhoz, hogy valaki a Hot Topic menedzsere legyen, legalább 18 évesnek kell lennie. Ez a helyzet a munkaterület nagyobb hatékonyságának biztosítása. Ez a vezetői pozíció számos felelősséggel jár, mint például az új alkalmazottak képzése, az ütemtervek megtervezése és kidolgozása, az állomány és az átrendezések gondozása, a zavaró ügyfelekkel való beszélgetés vagy kezelés. Ezenkívül felügyelje a többi alkalmazottat, ne felejtse el utalni arra, hogy nem fogja elmulasztani a csúcsminőségű szolgáltatást, ami segíthet a munka táskájában. A Hot Topic teljes munkaidős menedzserét óránként is fizetik, ami 13 vagy annál magasabb dollár óránként.

előnyök

bár kiváló ellátásokkal rendelkeznek, szem előtt kell tartanunk, hogy a részmunkaidőben foglalkoztatottakra csak korlátozott mennyiségű ellátás vonatkozik, ellentétben a teljes munkaidőben foglalkoztatottakkal. Az előnyök közé tartozik a látás, a fogászati, az egészségbiztosítás, valamint a rugalmas ütemezés, a kifizetett idő és a munkavállalói kedvezmény is.

a fiatalok számára ez egy nagyon nemi szempontból folyékony hely, amely lehetővé teszi tetoválások, színes haj, piercingek készítését, de ez néhány üzlettől is függ, ezért vigyázzon, hogy jelentkezés közben előzetesen erősítse meg.

Dresscode

“nem kell túl formálisan öltöznie, mert az nem felel meg az üzlet szokásos hangulatának.”az egyik korábbi alkalmazott mondja. Öltözhet a kívánt módon, de vigyázzon, ne tegye úgy, mintha olyan öltözék lenne, amely munka közben nem felel meg a környezetének.

munkakörnyezet

a munkakörnyezet teljes mértékben attól függ, hogyan bánik munkatársaival, és hogyan bánik Önnel a menedzser. A tipikus nap szórakoztató lenne, sok kemény munka, de szórakoztató. Jól, tudod, mit mondanak: “nem tudod értékelni a jó dolgokat néhány rossz dologgal.”tehát a környezet időnként barátságos és formális lesz. Végül is ez egy kiskereskedelmi üzlet, és komolyságot igényel, ha valakit segít.

következtetés

összefoglalva, legalább 16-nak kell lennie ahhoz, hogy a forró témában dolgozzon, és az állásra való jelentkezés egy darab sütemény, de ha nem kap visszahívást, ne idegeskedjen, lépjen tovább, és jelentkezzen egy másikra.

Gyakran Ismételt Kérdések

érdemes-e az első munkára dolgozni?

igen, a Hot Topic-nak sok előnye van attól függően, hogy milyen pozícióban dolgozik, és kevesebb kiskereskedelmi tapasztalatot igényel, mint sok más kiskereskedelmi üzlet. Ez egy olyan üzlet, amely popsztárok, rockzene, híres filmek, sorozatok és még sok más témájú árut árul. A munkakörnyezet függ, de általában nagyon vidám az idő nagy részében.

tudsz dolgozni a Target-nél, amikor 14 éves vagy?

a Target-nél való munkavégzéshez szükséges minimális életkor 14 év. Felveszik a fiatalokat, hogy nyilvántartást vezessenek, és néha gondoskodjanak az adatbevitelről. Lehet, hogy pozícióik vannak egy értékesítő, számlázó számláló, a termékek raktározása stb. vannak olyan munkavállalói juttatások is, mint a rugalmas munkaidő, a fizetett szabadság, a biztosítások, a szülési és apasági szabadság és még sok más.

mi az a H& M?

H& M egy gyors divat kiskereskedelmi üzlet, amely mindenféle ruházatot értékesít minden nem számára. 1947 óta létezik, és híres a ruházati termékek és kiegészítők széles választékáról, alacsony vagy megfizethető áron az ügyfelek számára. Székhelye a svédországi Stockholmban található. 2019-től a H&M több mint 5076 helyszínen van jelen világszerte, több mint 24 millió amerikai dollár árbevétellel és mintegy 125 000 munkaerővel.

hány éves az Old Navy?

az Old Navy egy ruházati és kiegészítők kiskereskedelmi üzlet, amely nyilvánvalóan az MNC Gap Inc.tulajdonában van., székhelye San Francisco, Kalifornia, Egyesült Államok. Az Old Navy-nál a minimális felvételi életkor 16 év.

aktuális téma felvételi kor-pozíciók és előnyök

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.