mennyi lesz a győztes a 2021 PNC Championship győzelem

végeredmény: John Daly és fia John II nyerte a PNC Championship és tette ezt rekord divat. Apa és fia együtt lőtték a -27-et a tornára, egy csapásra megdöntve a rekordot. Két lövést fejeztek be. Tiger Woods és fia, Charlie. Justin Thomas és az apja Mike és Stewart Cink és fia Reagan holtversenyben a harmadik -24.

míg a legtöbb “hit and kuncogás” esemény a profi golfozók számára általában nem vonzza a hatalmas szemgolyókat még az alkalmi sportközönségtől sem, a 2021-es PNC bajnokság kivétel lehet.

Tiger Woods fiával, Charlie-val visszatér az enyhén versenyképes golfhoz, mivel az orlandói Ritz-Carlton Golfklub ad otthont a 20 csapatos eseménynek. Ez a nem hivatalos pénzesemény csak a nagy nyerteseknek vagy a Players Championship győzteseinek szól, és ebben az évben az olimpiai aranyérmes és a 2021-es női PGA bajnokság győztese, Nelly Korda is szerepel. Ebben az esetben Korda apja, Petr is nagy győztes: hazavitte az 1995-ös Australian Opent férfi teniszben.

a verseny 1,085 millió dolláros pénztárcával rendelkezik, az első helyezett csapat hűvös 200 000 dollárt osztott fel. A kifizetés 40,000 XNUMX dollárt biztosít az utolsó vasárnapi befejezőnek, ami nem rossz, ha figyelembe vesszük, hogy a hétvégét Orlando egy divatos üdülőhelyén töltheti golfozni valakivel, akit szeret. Vannak rosszabb módszerek az ünnepekre való felkészülésre.

hogy a 100 ezer dollár hazavitele hogyan befolyásolja a 12 éves Charlie Woods Amatőr státuszát, valószínűleg nem jól fogadunk. Küldjük el Tigernek a csekket, és ő majd kifizeti a számlát egy szép lakásért és kocsiért, ahol a fia úgy dönt, hogy egyetemi golfozni megy. Stanford, talán?

itt található a PNC bajnokság mezőny becsült kifizetéseinek aktuális listája a Golf News Net szerint.