2020 finále Stanley Cupu hra Šest Rekapitulace

vaši šampioni Stanley Cupu 2020 jsou Tampa Bay Lightning!

Tampa Bay Lightning získali druhý Stanley Cup za šestnáct let, když včera porazili Dallas Stars 2-0 a uzavřeli sérii v šesti hrách.

Brayden Point otevřel skóre 12: 23 v úvodní třetině při power play gólu Nikity Kučerova a Victora Hedmana.

Blake Coleman pak dal Tampě Bay vedení 2: 0 7: 01 do druhé třetiny; přes čtyřicet minut hry Lightning přestříleli Dallas 21: 8.

Lightning by zadržel Dallas ‚ třetí období nárůst, který viděl Stars dát 14 střel na Vasilevskij jako 26 letý brankář zastavil všechny z nich.

jak to bylo celé play-off, přesilovka byla rozhodující pro to, kdo vyhrál tuto sérii s Stanley Cup vítězný gól byl přesilovka gól, který byl Tampa Bay sedmý ze série ve srovnání s Dallasu jeden.

v síti Khudobin udělal svou roli pro Stars zastavení 27 z 29 střel za a .931 procent, ale bez přesilovek, nebo hvězdy jako Tyler Seguin, nebo Jamie Benn ukázal všechny série Dallas zaostal.

v žádném případě nebylo toto playoff vedené Dallasem zklamáním, mnoho lidí mělo hvězdy jít domů v prvním kole, přesto porazili Calgary, Colorado a Vegas jednoduše, aby se dostali do finále.

Victor Hedman z Tampy Bay získal Conn Smythe Trophy jako MVP Playoff. Švédský obránce měl 22 bodů z 10 branek a 12 asistencí, spolu s 13 plus-minus hodnocení v 25 hrách odehraných v tomto play-off.

Hedman je prvním švédským hráčem, který vyhrál Conn Smythe od doby, kdy Henrik Zetterberg získal cenu v roce 2008 S Detroit Red Wings.