Kdo včera večer opustil „Dancing With the Stars“ a kdo je ve finále?

po 11 týdnech oslnivých představení, dokonalých skóre a intenzivních eliminací je finále Dancing With the Stars téměř tady.

včera večer (pondělí, listopad 15) semifinále viděl dvojí eliminaci, s dvěma páry těsně chybí na místě v příštím týdnu finále.

nyní, jen čtyři páry soutěžit v all-důležité velké finále vzít domů Mirror Ball trophy.

Newsweek má vše, co potřebujete vědět o semifinálových výsledcích a final top four.

kdo opustil Tanec s hvězdami včera v noci?

šest párů soutěžilo ve včerejším semifinále a doufalo, že si zajistí své právoplatné místo ve velkém finále, které se uskuteční v pondělí 22.listopadu.

nicméně, s šesti páry soutěžit a jen čtyři místa k mání, bohužel dva páry byly vyřazeny z běhu.

odvážná herečka Melora Hardinová a její profesionální partner Artem Chigvintsev byli nejprve vyloučeni ze soutěže poté, co obdrželi nejnižší počet veřejných hlasů-přestože v semifinálové noci obdrželi vysoké 72 z 80.

olympijská gymnastka Suni Lee a moderátorka Talk Amanda Kloots byli dalšími slavnými tvářemi, které se ocitly zranitelné vůči eliminaci, přičemž konečné rozhodnutí sestoupilo na čtyři soudce, Len Goodman, Carrie Ann Inaba, Bruno Tonioli a Derek Hough.

bohužel pro Suni a její profesionální partner Sasha Farber, jejich čas na Dancing With the Stars byl oficiálně u konce poté, co soudci jednomyslně hlasovali pro záchranu Amandy.

Melora Hardin Tanec s hvězdami
Suni Lee Tanec s hvězdami

kdo je ve finále Dancing With the Stars?

Jojo Siwa a její partnerka Jenna Johnson se plavili do finále spolu s basketbalovou hvězdou Imanem Shumpertem a Daniellou Karagachovou a Fitness trenérem Codym Rigsbym a jeho profesionální partnerkou Cheryl Burkeovou.

připojili se k nim Amanda Kloots a její partner Alan Bersten poté, co byli zachráněni před vyřazením.

aby si páry získaly své místo ve finále, musely pro soudce provést dvě rutiny. Jedním tancem bylo „kolo vykoupení“, “ kde páry znovu předvedly tanec, se kterým bojovaly dříve v sezóně, trénoval jeden z rozhodčích.

pro svůj druhý tanec předvedly páry zcela novou rutinu v tanečním stylu, který dosud neprováděly. Jojo a Amanda předvedli moderní rutinu, zatímco Iman se zabýval jazzem a Cody provedl Argentinské tango.

Newsweek má kompletní rozpis tanců a skóre finalistů ze včerejšího semifinále níže a vypadá to, že finále bude velmi tvrdá konkurence.

skóre: 36/40

finále Dancing With the Stars 2021 se koná v pondělí 22. listopadu v 20: 00 ET na ABC.