který vyloučený zpěvák byl nejvíce okraden na „American Idol“: Hunter Metts nebo Arthur Gunn? [Anketa]

american idol hunter metts arthur gunn
ABC

pro fanoušky Hunter Metts a Arthur Gunn se nedělní epizoda „American Idol“ ukázala jako drtivá rána. Tito dva talentovaní umělci byli vyloučeni během epizody Top 7 Coldplay / Mother ‚ s Day, přičemž v soutěži zůstalo pouze 5 nejlepších. Přes jejich silné výkony, Hunter a Arthur byli posláni domů americkým živým hlasováním od pobřeží k pobřeží. Udělali diváci velkou oopsie? Pokud ano, který“ American Idol “ vyloučený zpěvák byl nejvíce okraden o výstřel, aby se dostal do epizody mentorované Finneasem příští týden? Hlasujte v naší anketě níže.

viz seznam vítězů “ American Idol „(roční období 1 – 18)

Hunter Metts, 22 let od Franklin, Tennessee, původně si vybral Kaleo „All The Pretty Girls“ jako svou konkurzní píseň. Po Hollywoodském týdnu se kudrnaté vlasy srdce ujaly “ July „(showstopper round),“ lustr „(top 24 solo),“ kdo zachrání vaši duši „(Top 24 duet s Jewel),“ Skinny Love“(Top 16 week),“ I Can ‚ t Make You Love Me „(Top 12 live reveal),“ Falling Slowly „(Oscar week),“ you ‚ll Be in My Heart“ (Disney week), “ Everglow „(Coldplay song) a“ The River “ (Den matek píseň).

Arthur Gunn, 23 let z Wichity v Kansasu, se během loňské 18. sezóny přerušené Covidem dostal až na druhé místo, ale právě Sam ho nakonec porazil o titul. Arthur se připojil k současné soutěži, když začala živá vystoupení poté, co vyhrál americké hlasování jako vůbec první soutěžící o comeback. Jeho vystoupení v této 19.sezóně zahrnovala „Iris“ (Comeback song), „Remember Me“ (Disney week), „In My Place“ (Coldplay song) a „Simple Man“ (den matek píseň).

populární na Gold Derby

pouze pět soutěžících stále běží, aby se připojili k seznamu vítězů „American Idol“, pojďme se podívat na jejich nejnovější kurzy na výhru:

1. Grace Kinstler— 18/1

2. Willie Spence— 18/1

3. Casey Bishop— 20/1

4. Chayce Beckham— 20/1

5. Caleb Kennedy— 25/1

který vyloučený zpěvák byl okraden o „American Idol“?

}catch (e) {konzole.log (‚error‘, e)}

Vytvořeno s Poll Maker

viz exkluzivní předpovědi: kdo vyhraje ‚American Idol‘?

ujistěte se, že vaše předpovědi ovlivňují naše kurzy reality TV racetrack. Své předpovědi můžete měnit až těsně před vysíláním další epizody výsledků na ABC. Za každou živou epizodu budete soutěžit o dárkový certifikát Amazon ve výši 100 $a místo v našem žebříčku sezóny 19. Podívejte se na naše pravidla soutěže a ozvěte se ostatním fanouškům na našem fóru reality TV. Přečtěte si více Gold Derby entertainment news.